Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

logo

O PROGRAMIE

AKADEMIA DOSTĘPNA_bez barier to kompleksowy program edukacyjno-artystyczny realizowany w 2016 r. przez Akademię Sztuki w Szczecinie, który skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych z różnych miejscowości województwa zachodniopomorskiego.


W sobotę 19 listopada br, uczniowie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego wzięły udział w zajęciach edukacyjno - artystycznych organizowanych przez Akademię Sztuki w Szczecinie w ramach programu pt. AKADEMIA DOSTĘPNA_bez barier. Wyjazd ten możliwy był dzięki współpracy Akademii z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lipianach.
Młodzież grała na instrumentach i projektowała usługę, kolejna grupa „klatka po klatce” stworzyła swój pierwszy film animowany, a inni, dla których wirtualny świat nie ma już żadnych tajemnic, dowiedzieli się co to jest „rzeczywistość rozszerzona”.
Wszystkie grupy zwiedziły wystawy w Muzeum Narodowym w Szczecinie. Zajęcia były realizowane w ramach programu Kultura dostępna, który dofinansowany jest z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Województwa Zachodniopomorskiego.

button galeria