ekologiczna zabawka00470ED0E58 B592 7A50 3A0D 1803183386E2W trosce o środowisko naturalne w naszej szkole odbył się szkolny konkurs plastyczno-techniczny „Ekologiczna zabawka” dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Głównym celem konkursu było zachęcanie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, propagowanie wśród dzieci idei segregacji odpadów, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz rozbudzanie zainteresowań ekologicznych uczniów. Ekologiczne prace zaprezentowane zostały na wystawie szkolnej, która cieszyła się wielką popularnością. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Kornelia Myślińska ( kl. II b), drugie miejsce - Gabriela Frąckowiak ( kl. II b), trzecie - Hanna Górniewicz (kl. III b). Osoby wyróżnione to: Amelia Rożańska (kl. I b) , Małgorzata Ciesielska (kl. I a), Ada Stapowicz (kl. II b). Gratulujemy wspaniałych pomysłów!

organizator: Dorota Szendlermajer-Grudzińska