konkurs ekologiczny 86D9BC6DA E07B 2F4F 5333 2827DFD0BFB4Wczoraj 17 maja w naszej szkole odbył się KONKURS EKOLOGICZNY dla klas 1-3 pod hasłem "Ostatni dzwonek dla klimatu". Reprezentacje klas doskonale współpracowały w swoich grupach podczas quizu "Co mogę zrobić dla klimatu?" Uczniowie świetnie się bawili podczas rozwiązywania rebusów i układania puzzli ekologicznych na czas. Wszyscy wykazali się wiedzą i prawidłowymi nawykami ekologicznymi. I miejsce zajęła klasa 2b, II miejsce - kl.3c, a III miejsce - kl.3b. Mimo elementu rywalizacji (jak to w konkursie), wszyscy są zwycięzcami, bo wszyscy zdali egzamin z dojrzałości ekologicznej. Brawo! Rośnie pokolenie, dzięki któremu możemy być spokojni o naszą planetę.

Anna Gąsiorowska i Joanna Sulżyc