zakonczenie 0134AAF831 9C5D 4BC1 CA95 57EEEE6CA42E

Koleżanki i koledzy! Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja. Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia! Tradycją w naszej szkole jest wpis do złotej księgi. Wpisanie się do niej przypada uczniom, którzy w sposób szczególny wyróżnili się, poprzez aktywne działania na rzecz szkoły i środowiska. Wszystkim tegorocznym absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły. Przed Wami jeszcze bardzo ważny egzamin – egzamin dojrzałości. Życzymy motywacji, zapału i wytrwałości w przygotowaniach do matury. Mamy nadzieję, że dobrze zdany egzamin zapewni Wam wymarzone studia i wstęp w dorosłe życie.