Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

dopalacze zabijaj 4 20190609 1807590601Czym są tzw. dopalacze? Czy spożywanie dopalaczy ma negatywne konsekwencje dla funkcjonowania mózgu? Czy łatwo się uzależnić od tych substancji psychoaktywnych? Co mogę zrobić jeśli wiem, że mój kolega jest pod wpływem dopalaczy? To tylko niektóre pytania jakie nasza młodzież miała okazję zadać specjalistom zaproszonym do udziału w spotkaniu pt. Dopalacze zabijają - uczniowie pytania zadają. A byli to funkcjonariusze policji p. Agnieszka Szymańska, p. Rafał Ragin, p. Mateusz Pawlicki, przedstawiciel pionu Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Inspekcji Sanitarnej w Pyrzycach p. Sławomir Srenscek oraz psycholog p. Aleksandra Gąsiorowska - Duliba. Oprócz możliwości zadania pytania, odbył się również pokaz filmu oraz warsztat z użyciem narkogogli. Dziękujemy za zaangażowanie w akcję uczniom ze szkolnego koła PCK.

Organizatorzy: Marta Polaszczyk/ Dorota Boguszewska