322642859 1768955966811117 2570591671330617665 nBFFA4187 3EC3 21FA 395E 6F4659F93D9BReprezentacje dziewcząt i chłopców w I półroczu rywalizowały w finałach powiatowych sztafetowych biegów przełajowych oraz unihokeja. Pierwsze zawody odbyły się w Lipianach w dniu 27 września 2022 roku. Był to finał sztafetowych biegów przełajowych. Reprezentacja dziewcząt prowadzona przez nauczyciela Rajmunda Sulżyca zajęła 2 miejsce. Chłopcy pod opieką Tomasza Jurkiewicza pozazdrościli sukcesu koleżankom i również zmagania zakończyli na 2 miejscu. Warto odnotować bardzo dobrą organizację zawodów, za którą odpowiedzialni byli nauczyciele naszej szkoły: Artur Lipski, Krzysztof Trojanowski oraz Przemysław Mierzwa. Skład reprezentacji dziewcząt: Lena Karczewska, Lena Szpakowska, Martyna Padusińska, Lena Borys, Antonina Dykiert, Larysa Cielek, Maja Fabiańska, Wiktoria Przybylska, Blanka Pędziwiatr, Dampc Emilia. Chłopców reprezentowali: Brunon Czak, Adrian Kurowski, Jan Andrzejewski, Mateusz Ulanowski, Stanisław Siedzielnik, Adam Grudziński, Franciszek Przybylski, Ignacy Kiełpiński, Sebastian Wróblewski, Artur Urbanowski.
Drugim finałem były zawody unihokeja w Kozielicach. Po ambitnej grze i bardzo wyrównanych pojedynkach dziewczęta zajęły 3 miejsce, a chłopcy miejsce 4. Szkołę reprezentowali: Lena Karczewska, Lena Szpakowska, Martyna Padusińska, Nabila Saleh, Lena Borys, Alicja Nowakowska, Martyna Majowicz, Maja Fabiańska, Dominik Spychała, Rafał Waliłko, Adrian Augustyniak, Franciszek Przybylski, Cezary Boguszewski, Oliwier Światłowski, Oliwier Rutkowski.
Przed nami zawody w piłce koszykowej, siatkowej i nożnej, a także finał powiatowy w drużynowych biegach przełajowych. Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowania i dobrych wyników i czekamy na więcej.
 
Tomasz Jurkiewicz