laboratoria przyszlosci006AEB3966D 436C FDD2 B2BB 7168A52ED985Nasze pierwsze tegoroczne działania ze sprzętem z programu #LaboratoriaPrzyszłości. Poszły w ruch klocki Lego Spike Essential - podczas lekcji informatyki klasa IVa budowała modele skoczka. Na kolejnych lekcjach uczniowie będą się uczyli wprawiać go w ruch przy użyciu sprzętu, oprogramowania oraz intuicyjnego języka kodowania. Uczniowie chętnie angażowali się w zajęciach, zdobywając umiejętności w kreatywnej zabawie.
Czekają jeszcze na nas zestawy BeCreo Kit - zestaw do nauki programowania z mikrokontrolerem oraz drukarka 3D na której będziemy tworzyli wspaniałe trójwymiarowe modele. Uczniów zapraszamy do udziału w kole informatycznym - więcej informacji u nauczyciela prowadzącego Krzysztofa Trojanowskiego.