Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

kamikaze sopot 1 20180518 148225049126 klubów, 359 zawodników na Grand prix Arawaza Cup w Sopocie. Zakonczylismy turniej na 1 miejscu w klasyfikacji medalowej! Zdobyliśmy 54 medale w tym 17 złotych, 17 srebrnych i 20 brązowych! Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom - daliście czadu. Z wielką dumą możemy podkreślić, że każdy z naszych zawodników stanął tego dnia na wysokości zadania! Serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie. Szczególne podziękowania rodzicom i instruktorom  naszych zawodników obecnym na sali za doping i pomoc w opiece!
Gminę oraz szkołę Lipiany reprezentowali:
1. Patryk  Kowalski
2. Damian Mroczkowski
3. Franciszek Przybylski
4. Adam Pieczyński
5. Nabila Saleh
6. Filip Hawryluk
7. Sebastian Narolski
8. Dawid Kościelny
Nasi podopieczni  zdobyli łącznie 10 medali.

SREBRNE MEDALE
1. Patryk Kowalski KIHON dla niepełnosprawnych [Open]

BRĄZOWE MEDALE
1. Damian Mroczkowski, Adam Pieczyński, Franciszek Przybylski w KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 9 lat i mniej
2. Dawid Kościelny, Sebastian Narolski, Filip Osiewalski  w KATA DRUŻYNOWE Kadeci 14-15 lat
3. Patryk Kowalski w KATA dla niepełnosprawnych [Open]
4. Sebastian Narolski w KUMITE INDYWIDUALNE Kadeci 14-15 lat [+70 kg]
5. Dawid Kościelny; Sebastian Narolski; Filip Osiewalski w KUMITE DRUŻYNOWE Kadeci 14-15 lat