parasol465518DA5 5C08 64CB BAEC 72C0AF170843W okresie luty-kwiecień 2022 r. uczniowie naszej szkoły byli uczestnikami Warsztatów radzenia sobie z emocjami i budowania relacji rówieśniczych. Zajęcia zostały zrealizowane w ramach projektu grantowego pn. Pomorze Zachodnie- Wsparcie- Psychologiczno- Pedagogiczne, i były doraźną odpowiedzią na sytuację zdrowotną spowodowaną Covid- 19.  W czwartkowe popołudnia spotykaliśmy się z uczniami w Świetlicy Środowiskowej „Parasol”.  Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach m. in. o emocjach, empatii, przyjaźni. Nie ominęliśmy również trudnych tematów jakimi są np. hejt, agresja czy stres. W miłej atmosferze i pełnym zrozumieniu uczestnicy rozwijali swoje kompetencje emocjonalne i społeczne, które zostały poddane ciężkiej próbie podczas pandemii koronawirusa.
 
Dorota Boguszewska
pedagog szkolny