Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

baner LO new

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Przyjaźni, świętowaliśmy w naszej szkole we wtorek 21 listopada Dzień Uśmiechu. Z tej okazji dzieci wykonały i wręczyły dorosłym Ordery Uśmiechu. Na każdej przerwie było dostępne szkolne drzewo życzliwości. Każdy mógł wpisać na kolorowej łapce życzliwą jego zdaniem osobę i umieścić ją na drzewie. Pojawiła się również ściana życzliwości, na której każdy  mógł wpisać miłe słowa skierowane do konkretnej osoby lub grupy. W tym dniu w szkole obowiązywał ciepły i słoneczny ubiór. Najbardziej słoneczną  klasą została klasa 4c, której uczniowie cały dzień nosili słoneczne- żółte czapeczki. Pojawiła się również ławeczka życzliwości, na której  można było usiąść w wybraną osobą i przekazać jej życzliwe słowo, gest, okazać przyjaźń, ale również się pogodzić. Dzień Uśmiechu jest częścią szkolnego programu

STOP HEJTEROM I AGRESJI.
NIE PROS ŚWIATA ŻEBY SIĘ ZMIENIŁ NA LEPSZE, TO TY ZMIEŃ SIĘ PIERWSZY
Wyniki konkursu na Order Uśmiechu ogłoszony będzie w grudniu.

Joanna Sulżyc