hubert pietrzakSerdeczne gratulacje dla uczniów za udział w największym konkursie informatycznym w Polsce - "Wyzwanie Programowanie". Głównym celem konkursu była nauka programowania oraz aktywizacja uczniów w pandemii, budowanie świadomości na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu przez dzieci. Konkurs był przeprowadzony w 100% bezpieczny dla jego uczestników poprzez aplikację Pix Blocks. Składał się z 4 tur od marca do maja. Naszą szkołę reprezentowali: Marcel Stawicki (6c), Dawid Pawłowski (6c), Norbert Pietrzak (5a), Hubert Pietrzak (5a), Oliwier Światłowski (4a), Aleksander Kościuczyk (4a), Lena Szpakowska (4b) oraz Natalia Trojanowska (4b). Przygotowania odbywały się zdalnie na zajęciach koła informatycznego.

Krzysztof Trojanowski

aleksander kosciuczyk