Drodzy Uczniowie,

po długiej nieobecności w szkole już od przyszłego tygodnia będziemy mogli spotkać się w tradycyjny sposób, czyli w klasach na lekcjach. Aby rozwiać wszelkie Wasze niepokoje i wątpliwości, związane z tym trudnym okresem, nauczyciele proponują nieco inny model pracy przez pierwsze dwa tygodnie pobytu w szkole. W tym okresie przejściowym (17 – 28 maja 2021) będą obowiązywały następujące zasady:

1. Nie będziemy weryfikować ocen z okresu nauczania zdalnego, w tym również sprawdzać notatek i zeszytów przedmiotowych z tego okresu
  2. Nie będziemy odpytywać, robić sprawdzianów i prac klasowych (oceny możecie otrzymać za pracę bieżącą)
  3. Uczniowie, którzy będą chcieli podwyższyć swoje oceny – mogą umówić się z nauczycielem danego przedmiotu odnośnie terminu i sposobu podniesienia oceny
  4. Będziemy skupiać się na odbudowaniu wspólnych relacji

Wracajcie z uśmiechami na twarzy. Czekamy na Was