10D9C3792F 13CA 071C 365F EE91F6FE8AA8W bieżącym roku szkolnym Tydzień Kodowania odbywał się pod hasłem „Kodowanie to wezwanie”. W tym szczególnym tygodniu w ciekawy i interesujący sposób promujemy i popularyzujemy programowanie i umiejętności cyfrowe. Uświadamiamy korzyści, jakie płyną z nauki kodowania od najmłodszych lat. Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w różnego rodzaju warsztatach związanych z kodowaniem. Zajęcia dla klas 1- 3 zapoznające uczniów z kodowaniem odbywały się za pomocą ruchu, przy użyciu maty do kodowania oraz z wykorzystaniem różnych ciekawych kart pracy z instrukcjami do kodowania. Uczniowie klas starszych kodowali przy pomocy kolorowych kubeczków, programowali w środowisku Scratch i Baltie.

- certyfikat - Anna Gąsiorowska

- certyfikat - Elwira Kowalczyk

Anna Gąsiorowska, Elwira Kowalczyk