Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

Ze względu na ograniczenia związane z bezpieczeństwem w czasie pandemii COVD-19 oraz na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, informuję, że dowóz uczniów po odbiór świadectw będzie zorganizowany tylko dla klas VIII

Godziny odjazdu autobusu do szkoły dnia 26 czerwca 2020 r.:

Osetna            10:50

Żarnowo         11:00

Jedlice             11:05

Nowice           10:50

Krasne            10:55

Połczyno         11:00

Wołczyn         11:05

Batowo           11:10

Skrzynka        11:15

Powrót około godziny 12.30.

Pozostali uczniowie mieszkający poza Lipianami mogą dojechać własnym transportem na wyznaczoną godzinę (patrz: harmonogram) lub odebrać świadectwo w innym terminie. Sekretariat szkoły będzie czynny w czasie wakacji. W zależności od ilości pozostawionych świadectw opracuję harmonogram ich odbierania z sekretariatu, który będzie udostępniony na stronie internetowej szkoły i w Librusie.

Dorota Chrobrowska
Dyrektor Zespołu Szkół
w Lipianach