3D259261B 03EC 5853 65C8 C7A4D2241363Sukcesem zakończyła się intensywna innowacja pedagogiczna pt. ”Trening Kreatywności” prowadzona od października 2019r. w klasie 4a SP w ramach lekcji wychowawczych. Celem głównym innowacji było rozwijanie twórczego, kreatywnego myślenia i działania uczestników zajęć, kształcenie umiejętności uczenia się poprzez wprowadzanie technik usprawniających pracę lewej półkuli mózgu. Dzięki aktywności i zaangażowaniu w tego rodzaju zajęciach uczniowie rozwinęli między innymi umiejętności samodzielnego planowania uczenia się, wzrosła ich wiara we własne możliwości z zakresu kreatywnego działania. Dziękujemy rodzicom uczniów klasy 4a za okazaną pomoc, dobroć i życzliwość w realizacji innowacji.

Elwira Kowalczyk i Monika Bejuk