img 20200227 1057201BC8F250 F4F7 1319 76CE 1E5A31337295Po feriach zimowych 27 lutego 2020 r. odbył się Zimowy Turniej Sportowy przygotowany dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, czyli grup 0 i klas I-III edukacji wczesnoszkolnej zorganizowany przez panią Marzenę Bińkowską i Jolantę Schmach. Głównym celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności ruchowej, integracja uczniów oraz rywalizacja fair play. Mimo braku śniegu i mrozu dzieci aktywnie uprawiały sporty zimowe: hokej, skoki przez "górkę śnieżną, zbierały "śnieżki" na czas, toczyły "kule śnieżne". Wszystkie konkurencje odbywały się na poszczególnych poziomach klas. Uczestnikom spotkania w nagrodę za sprawność, aktywność ruchową i dobrą współpracę podczas współzawodnictwa, jury po zliczeniu punktacji wręczyło upominki i dyplomy. Turniej przebiegał w miłej i radosnej atmosferze, której towarzyszyły wielkie emocje i sportowa rywalizacja. Wszystkim serdecznie gratulujemy wykonania zadań. Do zobaczenia za rok!