jarmark0079EBC73B5 227C 0A1F DDDD D0DE2ED87E8CPrawdziwy świąteczny nastrój udzielił się organizatorom, wolontariuszom naszej szkoły oraz mieszkańcom Lipian, którzy 8 grudnia wzięli udział w I Jarmarku Bożonarodzeniowym, zorganizowanym z inicjatywy Stowarzyszenia Młodych Storczyków z Lipian.
Na jarmarku można było skosztować tradycyjnych potraw oraz podziwiać wyroby miejscowych rękodzielników. Wolontariusze lipiańskiej szkoły zorganizowali warsztaty artystyczne dla dzieci, które własnoręcznie dekorowały bombki i malowały świąteczne rysunki. Milusińscy brali też udział w Olimpiadzie zimowej, którą przygotowali dla nich wolontariusze w strojach elfów, aniołów i śnieżynek. Największą atrakcją było jednak spotkanie z Mikołajem , którego oblegała rzesza rozemocjonowanych dzieci.
Wśród biorących udział w jarmarku panował świąteczny nastrój.

B.Kaniewska