pitkowe niadania 6 20140513 1323007384Od dnia 14.03.2014 r. w ramach projektu "Szkoła przyjazna żywieniu i aktywności fizycznej uczniów" organizowane są w naszej szkole "PIĄTKOWE ŚNIADANIA". Odbywają się one systematycznie i jak sama nazwa wskazuje w piątki. "PIĄTKOWE ŚNIADANIA" polegają na tym, że w jednej z klasopracowni na długiej przerwie międzylekcyjnej (10.35 - 10.55) uczniowie mogą sobie (przy muzyce) usiąść przy stoliku, wypić ciepłą herbatę i zjeść swoją zdrową kanapkę. Z tej oferty korzystają  uczniowie naszej szkoły. "PIĄTKOWE ŚNIADANIA" cieszą się dużym zainteresowaniem (ok. 40 uczniów). Odpowiedzioalne osoby za organizowanie "PIĄTKOWYCH ŚNIADAŃ" to: R. Zawadzka, M. Szpakowska i M. Ignasiak.

button galeria