konkurs fotograficzny 1DB08A382 0D01 F7DA 55B6 9117B8BC173912 czerwca odbyło się w naszej szkole podsumowanie całorocznego konkursu fotograficznego "Gmina Lipiany-Cztery pory roku w obiektywie". Wzięło w nim udział 20 uczniów, którzy zgłosili blisko 60 zdjęć ukazujących piękno naszej okolicy w różnych porach roku. Grono jurorow składało się ze wspaniałych i cenionych lipiańskich fotografów: Jan Jaskuła - fotograf, laureat międzynarodowych nagród fotograficznych, Marian Białkowski - fotograf i wielki miłośnik przyrody, Sky Cut Marta Sykucka Fotografia - fotografka specjalizująca się w sesjach rodzinnych i reportażowych, Anna Borys - wiceburmistrz Lipian, założycielka i administratorka grupy „Zakątki Gminy Lipiany”.

Nasi goście mieli niezwykle trudne zadanie wybrania najlepszych fotografii spośród zgłoszonych prac w 3 edycjach: jesiennej, zimowej oraz wiosenno- letniej. Grand Prix za najpiękniejsze zdjęcie oraz bon upominkowy na sesję zdjęciową od Marta Sykucka otrzymał Hubert Ziółkowski. Wyróżnienie otrzymał Aleksander Gałkowski za najpiękniejsze fotografie i udział we wszystkich 3 edycjach konkursu.

Dziękujemy Gmina Lipiany - Urząd Miejski w Lipianach za dofinansowanie do projektu oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Moja Młodość" za współpracę w pozyskaniu środków finansowych.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy powodzenia w kolejnych artystycznych przedsięwzięciach.
Wystawę będzie można odwiedzić już wkrótce w Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Agnieszki Osieckiej w Lipianach oraz wydarzeń kulturalnych na terenie gminy podczas wakacji.

EKOPRACOWNIA dofinansowana ze środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w formie dotacji, w kwocie 45000 zł.

Organizatorzy: Małgorzata Muzyk, Aleksandra Przybylska

 ekopracownia