certyfikat

czytam z klasa00787E75C33 1A67 65E8 6823 35587B30E3CEKlasa 2B naszej szkoły pomyślnie zakończyła udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Czytam z Klasą Lekturki spod Chmurki". Projekt składał się z trzech modułów, w ramach których uczniowie realizowali różnorodne zadania związane z lekturami oraz lekturnikiem. W trakcie projektu uczniowie:
- przeczytali wybrane książki i wykonali związane z nimi zadania w swoich lekturnikach, co pomogło im rozwijać umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz interpretacji tekstów literackich.
- tworzyli prace plastyczne i kreatywne projekty inspirowane przeczytanymi lekturami, co pobudziło ich wyobraźnię i kreatywność.
- uczestniczyli w dyskusjach i działaniach zespołowych, które wzbogaciły ich doświadczenia czytelnicze oraz umiejętność współpracy w grupie.

Dzięki zaangażowaniu uczniów klasa 2B z sukcesem ukończyła wszystkie etapy projektu, co zaowocowało otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego pomyślne zakończenie "Lekturek spod Chmurki".

Beata Fras