martyna006A61375EF AA52 DFCF 208E 49F6F0AFBFD9Dnia 12 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i medali laureatom konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, w którym miałam zaszczyt towarzyszyć naszej uczennicy, laureatce konkursu biologicznego – Martynie Padusińskiej.
Martyna odebrała nagrodę z rąk Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Pana Pawła Palczyńskiego, który uświetnił galę swoją obecnością.

Do etapu rejonowego Konkursu Biologicznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zakwalifikowanych zostało 480 uczniów.
W finale wojewódzkim brało udział 140, zaś tytuł laureata uzyskało tylko 22 uczniów.
Spośród nich Martyna, która zajęła 8 miejsce.

W imieniu swoim oraz całego grona pedagogicznego składam wielkie gratulacje oraz podziękowanie dla Martyny za ogromny trud oraz wiele wyrzeczeń, które zaowocowały tak wspaniałym sukcesem.
Gratuluję również mamie tak pracowitej, sumiennej i rzetelnej córki.
Życzę dalszych sukcesów oraz powodzenia.

Nauczyciel biologii
Marta Polaszczyk