3mszwts009A17A7862 A17A 160C 4E21 22C84D7EDCC510 czerwca rozegraliśmy ostatnie zawody sportowe - 3. Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w sali sportowej w szkole, która dysponuje już pięcioma stołami do gry w tenisa. Warunki dla rozwoju tej dyscypliny sportowej można by rzec szkoła stworzyła bardzo dobre. To już kolejny udany projekt w celu rozwoju sportów rakietowych w naszej gminie. Cieszy również fakt licznie uczęszczająca liczba dzieci na zajęciach. To wszystko przekłada się na coraz to lepsze wyniki sportowe. Tenis stołowy nie potrzebuje dużych nakładów finansowych - co stwarza go idealnym do uprawiania np. w świetlicach wiejskich, czy boiskach osiedlowych ... ale skupmy się na podsumowaniu naszej rywalizacji.
Zawody rozegraliśmy w 4 kategoriach, w których zwyciężyli:
- Michał Krawciów ILO (kat. klas I - IV LO),
- Natalia Trojanowska 7b (kat. klas VII - VIII SP),
- Nikola Modrzejewska 5b (kat. klas IV - VI SP dz.),
- Czarek Boguszewski 5b (kat. klas IV - VI SP chł.).
Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, rywalizację fair - play, pomoc w organizacji zawodów oraz gratulujemy sukcesów. Organizatorzy Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa nie ukrywają zadowolenia z postępów jakie uczynili ich podopieczni, tym bardziej, że ostatni rok szkolny obfitował w wiele sukcesów - co przełożyło się na liczne medale rangi powiatowej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z zawodów. Nagrody ufundowali organizatorzy.

SKS "Olimpia"