tenis przelewice021

(kliknij na obrazek, aby przejść do galerii)

W dniu 01 czerwca 2024 r. w hali sportowej im. Wojciecha Matusiaka w Przelewicach rozegrano OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU PYRZYCKIEGO W TENISIE STOŁOWYM pod patronatem Starosty Pyrzyckiego oraz Wójta Gminy Przelewice. Przeprowadzono je w grach indywidualnych zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w tego typu zawodach. Trenerzy Krzysztof Trojanowski i Przemysław Mierzwa desygnowali ósemkę wspaniałych - Nikolę Modrzejewską (5b), Joannę Janerkę (5a), Cezarego Boguszewskiego (5b), Adriana Augustyniaka (5b). Rafała Waliłko (6c), Julię Pawluk (7a), Lenę Karczewską (7b) i Natalię Trojanowską (7b). Nasi zawodnicy spisali się "na medal" - zdobywając ich łącznie aż 7 (na ośmiu startujących).
Złotymi medalistkami powiatu pyrzyckiego w tenisie stołowym zostały:
- Nikola Modrzejewska - kat. klas IV - VI dz.
- Lena Karczewska - kat. klas VII - VIII dz.
Medal srebrny zdobyli:
- Joanna Janerka - kat. klas IV - VI dz.
- Cezary Boguszewski - kat. klas IV - VI chł.
- Natalia Trojanowska - kat. klas VII - VIII dz.
Medal brązowy:
- Rafał Waliłko - kat. klas IV - VI chł.
- Julia Pawluk - kat. klas VII - VIII dz.
Tuż za podium na 4. pozycji uplasował się Adrian Augustyniak - kat. klas IV - VI chł.
Podsumowując - należą się wielkie brawa i podziękowania dla uczniów za udział w zawodach w dniu ich święta - spisali się rewelacyjnie. Sprawili sobie i nam wielką niespodziankę. Skuteczność medalowa niesamowita.  Podziękowania również kierujemy na ręce rodziców, którzy nas wspierali, życzyli sukcesów, mocno trzymali kciuki i niektórzy kibicowali na miejscu. Na koniec podziękowania dla organizatora - "Stowarzyszenie "Przelewice dla Przyszłości" za profesjonalne ich przygotowanie oraz dla p. Marka Kibały za sprawną organizację.

Szkolny Klub Sportowy "Olimpia"