konkurs powiatowy mat 68A9FB000 7E7C EAE8 B79D FB15A72AEF97OLIWIA KIEDOS uczennica klasy 7b zwyciężczynią 6. Powiatowego Konkursu Matematycznego wśród uczniów klas siódmych, a SEBASTIAN WRÓBLEWSKI uczeń klasy 6 b zdobywcą trzeciego miejsca wśród uczniów klas szóstych powiatu pyrzyckiego. 19 kwietnia 2024 roku w Przelewicach odbył się już po raz szósty Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych powiatu pyrzyckiego. Do konkursu przystąpiło dziewięć szkół z Pyrzyc, Przelewic, Kozielic, Żukowa, Warnic, Kozielic, Żabowa oraz Lipian. Naszą szkołę reprezentowali najlepsi matematycy wyłonieni w eliminacjach: Kinga Maciejak kl. 8a, Oliwia Kiedos kl 7b, Franciszek Przybylski kl. 7b, Adrian Kurowski kl. 6a i Sebastian Wróblewski kl. 6b. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę zdobywając wysokie lokaty. Oliwi i Sebastianowi gratulujemy miejsc na podium, a pozostałym zdobytej wiedzy i życzymy więcej szczęścia w przyszłym roku.

Anna Rękawek