gp 04 72A5150B5 1862 8B88 2D7D A6F18423171825. marca rozegraliśmy przedostatnią rundę z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym. Turniej był doskonałą okazją do wykazania się umiejętnościami sportowymi oraz budowania więzi między uczniami. Uczestnicy mogli cieszyć się widowiskowymi pojedynkami, w których każdy starał się dać z siebie wszystko. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za udział w turnieju. Mamy nadzieję, że ten turniej tenisa stołowego był nie tylko sportową rywalizacją, ale także okazją do integracji oraz promowania zdrowego stylu życia wśród naszej społeczności szkolnej.

Końcowa klasyfikacja 4. rundy:
Kat. klas LO:
1 m. Michał Krawciów (klasa I LO)
2 m. Daria Sazanova (klasa I LO)
3 m. Mariia Sazanova (klasa I LO)

Kat. klas 7 - 8:
1 m. Lena Karczewska (klasa 7b)
2 m. Natalia Trojanowska (klasa 7b)
3 m. Julia Pawluk (klasa 7a)

Kat. klas 4 - 6:
1. Cezary Boguszewski (klasa 5b)
2. Rafał Waliłko (klasa 6c)
3. Joanna Janerka (klasa 5a)

Dziękujemy wszystkim za udział i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną - 5. rundę z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym.

Organizatorzy: K. Trojanowski i P. Mierzwa