ferie tenis 1B454EF3B FF38 B45A C205 0C7804AC79E6W piątek (26.01) miał miejsce miły akcent sportowy - rozegraliśmy Powiatowy Feryjny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorami tego wydarzenia sportowego byli: Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pyrzycach, Zespół Szkół w Lipianach oraz Szkolny Klub Sportowy "Olimpia". Turniej rozpoczęliśmy o godz. 10.00 w sali sportowej Zespołu Szkół w Lipianach. Feryjny turniej tenisa stołowego okazał się niezapomnianym wydarzeniem, które w pełni wykorzystało potencjał aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci. Choć szkolne ferie to czas odpoczynku, wiele dzieci zdecydowało się aktywnie uczestniczyć w organizowanym turnieju, co świadczyło o ich entuzjazmie i chęci do wspólnej rywalizacji. Podczas turnieju nie brakowało uśmiechów i pozytywnej energii, co świadczyło o tym, że aktywność fizyczna może być nie tylko korzystna dla zdrowia, ale również stanowi źródło radości i satysfakcji. Feryjny turniej tenisa stołowego stanowił doskonały przykład tego, jak ważne jest umożliwienie dzieciom aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwijając przy tym ich pasje i umiejętności sportowe. Organizatorzy zapewnili medale, dyplomy oraz słodki poczęstunek.

- kat. klas szkół ponadpodstawowych:
1. miejsce - Michał Krawciów
2. miejsce - Daria Sazanova
3. mijesce - Mariia Sazanova
4. mijesce - Antoni Tomczak

- kat. klas VII - VIII szkoły podstawowej:
1. miejsce - Brunon Czak
2. miejsce - Lena Karczewska
3. miejsce - Natalia Trojanowska
4. miejsce - Julia Pawluk

- kat. klas IV - VI szkoły podstawowej - dziewczęta:
1. miejsce - Nikola Modrzejewska
2. miejsce - Joanna Janerka
3. miejsce - Izabela Mikołajczak
4. miejsce - Aleksandra Dąbkowska

- kat. klas IV - VI szkoły podstawowej - chłopcy:
1. miejsce - Cezary Boguszewski
2. miejsce - Rafał Waliłko
3. miejsce - Aleksander Gałkowski
4. miejsce - Paweł Czarnecki

Gratulacje dla wszystkich uczestników. 

 

K.Trojanowski i P. Mierzwa