matematyczna bombka

Miło nam poinformować, że konkurs „Matematyczna Bombka” cieszył się ogromną popularnością. W konkursie wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły i zaprezentowało piękne prace – ozdoby choinkowe z motywem matematycznym. Zadaniem uczniów było wykonanie przestrzennej bombki z motywem matematycznym.
Komisja konkursowa oceniała m.in. oryginalne ujęcie tematu, staranność i estetykę wykonania ozdób świątecznych. Uczniowie wykazali się kreatywnością i niezwykłą pomysłowością. Wiele prac przedstawiało ciekawe pomysły oraz niebywałą kreatywność wykonania.
Przedstawiamy wyniki konkursu:

Kategoria klas 0-III
I miejsce: Kacper Kowalewski 2a
II miejsce: Natalia Kurzyńska 1b
III miejsce: Bartosz Skoczeń 3b

Kategoria klas 4-5
I miejsce: Aleksandra Włodarczyk 4b
II miejsce: Dominik Sikora 4b
III miejsce: Jędrzej Skrzypczak 5b

Kategoria klas 6-8
I miejsce: Weronika Mikołajczyk 6a
II miejsce: Olimpia Kuzdak 6a
III miejsce: Franciszek Przybylski 7b

Gratulujemy wygranym i dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie.
Organizatorki