
Turniej piłki koszykowej „Trio Basket” w ramach programu „Aktywne Przerwy”
W ramach programu „Aktywne Przerwy” w okresie sześciu tygodni zorganizowano szkolny turniej piłki koszykowej „Trio Basket”. Celem turnieju było uatrakcyjnienie przerw międzylekcyjnych, zachęcenie uczniów do regularnej aktywności fizycznej oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i zasad fair play. Mecze rozgrywane były podczas przerw lekcyjnych. Przy sprzyjających warunkach pogodowych spotkania odbywały się na























