image 67196161BCEC97FD 60AD 7B44 E804 D4DFC3EDC83CW grudniu zakończył się konkurs Pięknego Pisania dla uczniów klas 4-8 oraz LO. Został on zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Przepisywania Tolkiena, którego inicjatorem była Biblioteka Publiczna w Warszawie. Udział w akcji potwierdziło ponad 1100 placówek, instytucji oraz osób prywatnych z całej Polski. Zadaniem uczestników naszej szkoły było przepisanie fragmentu „Władcy Pierścieni” zgodnie z obowiązującymi zasadami w sztuce kaligrafii. Cały rękopis, złożony z nadesłanych stron z całego kraju, zostanie złożony w piękne dzieło.
W ramach Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania wyróżnienia otrzymali:
Julia Januszko – klasa 6a
Wiktoria Kotlarz- klasa 7a
Hanna Jugowicz- klasa 8a
Patrycja Światłowska- klasa 2LO.
Do wyzwania dołączyli również nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, którzy z wypiekami na twarzy podjęli się tego zadania. Dziękujemy paniom: Anecie Binkowskiej, Marcie Szpakowskiej, Natalii Cieślak, Joannie Trojanowskiej, Karolinie Ziobrowskiej za wykazanie się wspaniałymi zdolnościami kaligraficznymi. Cieszymy się, że nasza szkoła mogła stać się częścią projektu i tolkienowskiej społeczności.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Aleksandra Przybylska