Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

mistrzostwa polski karate shotokan pzk 1 20190612 16958456869.O6.20019 w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Karate SHOTOKAN PZK oraz Puchar Polski Masters I Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate SHOTOKAN Polskiego Związku Karate. Nasze ANTAI-KI dały z siebie wszystko zdobywając łącznie 36 medali (16 złotych, 11 srebrnych i 9 brązowych). Wszystkim obecnym Dziękuję za przybycie, rodzicom Dziękuję bardzo za wsparcie oraz mocny doping. Wszystkim zawodnikom gratuluję zdobytych medali, Dziękuję wam za to że kolejny raz pokazaliście że karate to jest świetny sposób na spędzanie wolnego czasu .Kolejny raz członkowie naszego klubu dali z siebie wszystko , wielkie brawa. Wszyscy godnie reprezentowali KK ANTAI, gminę oraz szkołę Lipiany GRATULACJE DLA WSZYSTKICH OSS!!! Złote medale wywalczyli: 1 Franek kumite indywidualne 2. Franek  Przybylski drużyna 3. Filip Hawryluk drużyna 4. Adam Pieczynski drużyna Srebrne: 1.Franek  tor Brazowe: 1. Adam tor2. Adam KATA INDYWIDUALNE