Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

IMG 20190604 090206Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. W lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop spędzając czas nad wodą, w górach czy w lesie. Część dzieci i młodzieży spędzając wakacje w domu wypełnia sobie czas zabawą w jego okolicy. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia jednak, że niejednokrotnie zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Chcąc uniknąć zagrożeń wakacyjnych odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczne „Bezpieczne Wakacje” dla naszych uczniów. 04.06.2019 r. gościliśmy przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach oraz Inspekcji Sanitarnej w Pyrzycach, którzy przybliżyli najmłodszym uczniom tematykę bezpiecznych zachowa w czasie wolnym.

Dorota Boguszewska- pedagog szkolny

 

IMG 20190604 093516