Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

Harmonogram zajęć w czasie rekolekcji wielkopostnych
8 – 9 kwietnia 2019 r.

Przedszkole – zajęcia zgodnie z planem od 8.00 do 13.00

Przywóz dzieci na godzinę 8.00; odwozy o godzinie 12.50

Szkoła Podstawowa:

Klasy I – VI Przywóz uczniów na godz. 8.00. Od tej pory do godz. 11.00 przebywają pod opieką wychowawców. Idą z wychowawcami do kościoła na godzinę 8.30. Po nabożeństwie powrót do szkoły na zajęcia z wychowawcami

Odwóz spod szkoły o godz. 11.00

Klasy VII i VIII SP, III gimnazjum i LO

Przywóz uczniów na godzinę 10.45 Od tej pory do godz. 12.50 przebywają pod opieką wychowawców. Idą z wychowawcami do kościoła na godzinę 11.00. Po nabożeństwie powrót do szkoły na zajęcia z wychowawcami

Odwóz spod szkoły o godz. 12.50

  1. Wszyscy uczniowie mają obowiązek uczestniczyć w tych dniach w zajęciach. Uczniowie zwolnieni z religii mogą w nich również uczestniczyć (wymagana pisemna zgoda rodziców) – jeśli nie będą, rodzice powinni napisać oświadczenie o zapewnieniu im opieki w tych dniach lub wniosek o objęcie ich opieką w świetlicy. Proszę wychowawców o dopilnowanie tych spraw do dnia 5 kwietnia 2019 r.
  2. Nauczyciele bez wychowawstwa zostaną przydzieleni do pomocy wychowawcom.
  3. Opieka w świetlicy będzie zapewniona od godziny 6.40 do 13.15 (w razie potrzeby do 15.30 – zależy od wpływu wniosków od rodziców)
  4. Uczniowie korzystający z dożywiania: obiad – od godz. 11.00; uczniowie SP oczekują na obiad w świetlicy. Dojeżdżający z SP po obiedzie spędzają czas w świetlicy do momentu odwozu. Klasy VII i VIII SP, III gimnazjum i LO – obiad po powrocie z kościoła i wracają na zajęcia.

W razie strajku nauczycieli:

Rodzice (opiekunowie) są proszeni o nieposyłanie dzieci do szkoły. Jeśli oboje rodzice pracują i nie mają możliwości zaopiekować się dziećmi, składają wniosek u wychowawcy o objęcie opieką w szkole.

Msze rekolekcyjne odbędą się j.w. czyli o godz. 8.30 – dla uczniów klas I – VI SP i o godz. 11.00 – dla uczniów klas VII – VIII SP, III gimnazjum i LO. Rodzice proszeni są o przyprowadzenie i odbiór dzieci młodszych z kościoła.