Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

wielkopolska otwarta liga karate 1 20190402 125657884124.03.2019r. odbyła się  Wielkopolska Otwarta Liga Karate w Nekli. W turnieju wzięło udział 300 zawodniczek oraz zawodników z ponad 20 klubów. Klub Karate ANTAI zdobył łącznie 18 medali: 6 złotych, 3 srebrnych, 9 brązowych. Medale zdobyliśmy w konkurencjach Kihon, Kata, Kata drużynowe i Kumite. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników, którzy godnie reprezentowali Klub ANTAI. Dziękuję również rodzicom którzy jak zawsze nas wspierali i kibicowali swoim pociechom. Kolejny raz pokazaliśmy dobry poziom sportowy. Medale zdobyli: złoto w Kumite: Mateusz Socha, Franek Przybylski, złoto w Kata: Agata Malinowska, Julia Wolny, Hania Pietrzykowska, Mateusz Socha, srebro w Kihon: Marcel Ziętara, srebro w Kata: Agata Malinowska, srebro w kumite: Nabila Saleh, brąz w Kumite: Nikodem Wolny, brąz w Kata: Adam Pieczynski, Nikodem Wolny, Kamila Bucinska, Mateusz Socha, Nikodem Wolny, Szymon Nowaczek, brąz w kihon: Paweł Rabenda, Jan Pisarski. W klasyfikacji medalowej klub karate ANTAI zajął 3. miejsce. Wszystkim BARDZO mocno gratulujemy.