Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

20190304 155653Dnia 04.03.2019 roku na Hali Sportowej w Lipianach odbył się Turniej Siatkarskich Trójek chłopców klas VII – VIII i III GIM.  Do turnieju zgłosiło się sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Grano systemem każdy z każdym. Po zakończeniu rywalizacji w grupach rozegrano mecze półfinałowe i finał. Gościnnie w turnieju wzięli udział nauczyciele naszej szkoły: Chrobrowski Dariusz i Jurkiewicz Tomasz, którzy uzupełnili skład jednego z zespołów.
Wyniki końcowe:
I miejsce Bednarz Dawid, Rość Mateusz, Kudrewicz Krzysztof
II miejsce Juszko Mateusz, Maciejak Mateusz, Mańka Michał
III miejsce Nojszewski Błażej, Czarniewski Paweł, Czarnecki Mateusz  
Gratulujemy!!!
Turniej przebiegł w miłej i spokojnej atmosferze. Serdeczne podziękowania należą się Fundacji Moja Młodość, która ufundowała nagrody dla uczestników turnieju.

Organizator:
Mierzwa Przemysław

 

20190304 154022