Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

narodowy dzie pamici onierzy wykltych 1 20190307 1560882943Dnia 1 marca 2019 roku w Zespole Szkół w Lipianach odbyły się obchody NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Jest to święto honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego w latach 1944-1963 w obrębie powojennych granic Rzeczpospolitej Polskiej. Dzień ten był wyrazem hołdu za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych za krew przelaną w obronie Ojczyzny. W uroczystości udział wzięli : Burmistrz Lipian Pan Bartłomiej Królikowski, Zastępca Burmistrza Pani Anna Hackiewicz- Gębska, Wicestarosta Pani Ewa Gąsiorowska- Nawój oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Lipianach Pani Dorota Chrobrowska.
Za udział wszystkim bardzo dziękujemy.

Anna Anioł