jaselka008FF0B02F8 ABE8 D70A C8EA 4640C5695811W bardzo miłym nastroju minęło nam tegoroczne Święto Trzech Króli. W tradycję lipiańską wpisują się już jasełka prezentowane przez dzieci i młodzież lipiańskiego Zespołu Szkół oraz orszak Trzech Króli. Swoich sił aktorskich próbowali też nauczyciele Zespołu Szkół. Na wesoło opowiedzieliśmy historię Bożego Narodzenia lokalnej społeczności. Po przedstawieniu, mimo niesprzyjającej aury, udaliśmy się w kolorowym orszaku na Plac Wolności, by wspólnie pokolędować. Za udział w jasełkach, orszaku i wspólnym kolędowaniu serdecznie dziękujemy aktorom: Maryja - Iza Mikołajczak, Józef–, Adam Janerka, aniołowie – Oliwia Kiedos, Ania Czech, Aneta Kuczyńska, pasterze – Hanna Malanowska, Lena Karwecka, Jakub Sobolewski, mieszczanki – Sandra Ciołek, Gosia Sobolewska, Król Baltazar – Dominik Ciołek, diabeł – Antonina Dykiert.
Dziękujemy! Waszej gry nie powstydziłby się żaden aktor !!!

 R. Łukowska