Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

wielki sukces recytatorow 2 20190306 18510868264 marca 2019 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie recytatorskim w Pyrzyckmi Domu Kultury. Dwie z trzech nominacji do występu w etapie wojewódzkim otrzymały uczennice z Lipian!!! To naprawdę wielki sukces Leny Karczewskiej (klasa 2b,naucz. Dorota Szendlermajer-Grudzińska) i Kingi Maciejak (klasa 3a, naucz. Beata Fras). Dziewczynki wystąpią na początku kwietnia w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Wyróżnione zostały także: Martyna Łukowska (naucz. Jolanta Schmach), Ada Walerowska (naucz. Julita Herezo) oraz Kinga Polaszczyk (naucz. Marzena Tomczak). Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, ich opiekunom i rodzicom, a całą społeczność szkolną prosimy o trzymanie kciuków za dziewczyny podczas szczecińskiego finału.