Stojak na telefon 5Temat lekcji: To takie proste – drewniany stojak na telefon.
Na zajęciach wykorzystano: Bezprzewodowe pistolety do klejenia na gorąco, sztyfty do pistoletu - klej 11mm, noże do cięcia z chowanym ostrzem, ostrza łamane wymienne, stół warsztatowy nauczyciela z nadstawką, papier ścierny K120

W miesiącu grudniu uczniowie klas 5-tych z elementów drewnianych wykonywali stojak na telefon. W zajęciach wykorzystano narzędzia do obróbki ręcznej zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Dzięki nim uczniowie po obrobieniu i przygotowaniu poszczególne elementy montowali w całość samodzielnie wykonując pracę z należytą starannością i dokładnością. Nabywali umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami do obróbki ręcznej drewna oraz racjonalnego gospodarowania różnymi materiałami.

Stojak na telefon 2