Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

2Dnia 23 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach odbyło się podsumowanie XIX edycji konkursu na "Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne". Grupa turystyczna uczestniczyła w 15 rajdach zorganizowanych w 2018r. 12 szkół i placówek Powiatu Pyrzyckiego rywalizowało ze sobą. Nasza szkoła w tym konkursie zajęła II miejsce. W nagrodę otrzymaliśmy: puchar, dyplomy, nagrody książkowe, dyplom dla szkoły wręczony pani dyrektor Dorocie Chrobrowskiej oraz podziękowania dla opiekunów: Lilianie Nowak i Jolancie Schmach. Najaktywniejsi turyści: Zuzanna Sulej z klasy II a oraz Aleksandra Pietrzak z klasy II c. Uczennice zostały nagrodzone srebrnymi medalami. W miłej i sympatycznej atmosferze cieszyliśmy się z osiągniętego sukcesu.

Opiekun SKKT: Liliana Nowak