Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

image002Dnia 25.01.2019 r. na hali sportowej w Pyrzycach zostały rozegrane zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Ogromną niespodziankę sprawiła nasza reprezentacja. Po przegranym wysoko pierwszym meczu z SP Przyce przy ulicy Rejtana, drugi mecz z SP Mielęcin wygraliśmy w dwóch setach. O drugim miejscu decydował trzeci pojedynek ze Szkołą Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach. Po wygranym pierwszym secie i przegranym drugim rozpoczeła się trzecia partia do 15 punktów. Nasz zespół stanął na wysokości zadania i wygrał spotkanie 2:1 tym samym zajmując drugie miejcse. Zespół wysąpił w składzie: Kudrewicz Krzysztof, Rość Mateusz, Cech Krzysztof, Bednarz Dawid, Nojszewski Błażej, Czarniewski Paweł, Czarnecki Mateusz, Szczęsny Piotr, Juszko Mateusz, Maciejak Mateusz, Tokarz Oliwier, Mańka Michał.

Przemysław Mierzwa

 

image001