Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

koszDnia 16.01.2018r. na hali sportowej w Lipianach odbyły się zawody  z piłki koszykowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się po cztery drużyny, a opiekunowie ustalili, ze mecze będą się odbywały systemem każdy z każdym, czas gry 2x8 minut dziewczęta i 2x10minut chłopcy. Ciekawa sytuacja wystąpiła w grupie dziewcząt, gdzie po rozegraniu wszystkich meczy, trzy drużyny miały taką samą ilość punktów, a o tym kto zdobędzie pierwsze miejsce zdecydowała większa ilość zdobytych koszy. Najlepsze okazały się dziewczęta z Lipian, które wystąpiły w składzie:
Amelia Pytel, Kamila Kowalczyk, Aleksandra Kałek, Roksana Woźniak, Martyna Mamzer, Martyna Malicka, Julia Wróblewska, Oliwia Potocka, Julia Kuczyńska, Zuzanna Ciszewska, opiekun Kamil Podgórski
Chłopcy z naszej szkoły wskoczyli na najniższy stopień podium zajmując III miejsce. Wystąpili w składzie: Juszko Mateusz, Maciejak Mateusz, Tokarz Oliwier,  Mańka Michał, Kudrewicz Krzysztof, Rość Mateusz, Sykuła Mateusz, Kotlarz Denis, Kołodziej Jan, opiekun Mierzwa Przemysław