Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

FB IMG 1545300371738Dnia 15 Grudnia 2018 roku w miejscowości Banie odbył się pierwszy Puchar Polski Karate Shotokan INTERNATIONAL POLAND CUP J.K.A.s SHOTOKAN KARATE. W tym turnieju wzięło udział kilku naszych zawodników reprezentujących szkoła Lipiany Gmina Lipiany oraz Klub Karate Antai braliśmy udział w konkurencji Kata drużynowe Kata indywidualne oraz kumite. Z tego typu imprezy nasi podopieczni zdobyli złoty medal w konkurencji Kata drużynowym do lat 10 w składzie Pieczyński Adam Filip Hawryluk oraz Franek Przybylski w konkurencji Kumite indywidualne do lat 10 brązowy medal wywalczyła Nabila Saleh. Był z nami jeszcze Sebastian Narolski który przegrał walkę o brązowy medal no wszystko wielkie brawa oraz gratulacje dla naszych zawodników w dniu 16 grudnia na sali sportowej w szkole odbył się 3 godziny staż karate z udziałem Patryka Olszewskiego jest to wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy członek kadry Niemiec Patryk poprowadził zajęcia z Kumi te z naszymi podopiecznymi była to dla nich świetna forma treningu oraz wielkie zaangażowanie w dalszy rozwój.