Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

Tegoroczny Dzień Wolontariusza w naszej szkole uczciliśmy w atrakcyjny i niecodzienny sposób. Podczas przerw wolontariusze promowali ideę wolontariatu rozdając ulotki z informacjami, obdarowywali społeczność uczniowską owocami i słodkimi wypiekami. Wręczali samodzielnie uszyte kolorowe serduszka. Wszyscy chętni uczniowie mogli wziąć udział w "Expresowych warsztatach" podczas których w sposób kreatywny można było sporządzić mapę pojęciową o wolontariacie oraz utworzyć "Portre osobowości wolontariusza". Wolontariusze przygotowali również zabawy integracyjne dla małych i dużych uczniów szkoły: "BINGO" i  "KSZTAŁTY". Wszyscy biorący udział w imprezie z dużą sympatią wypowiadali się o pracy w wolontariacie i wyrażali duży podziw dla wszystkich wolontariuszy z naszej szkoły.

Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu
Beata Kaniewska, Natalia Cieślak