Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

gotowi do lotu 4 20181025 1756458007W środę (24 października) klasa1b wzięła udział w zajęciach edukacyjnych z mini dronami. Odbyły się one w ramach projektu "Gotowi do lotu" realizowanego przez KAMIENICA 1- FUNDACJĘ NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA ze Szczecina. W ramach zajęć uczniowie wykorzystując różnorodne materiały wykonali makietę budynków z terenu naszej gminy. Następnie mieli okazję zwiedzić stworzony  przez siebie zakątek mini dronem. Dowiedzieli się również  jak działa mini dron i jak go użytkować w sposób bezpieczny. Pan Marek Szymański - Animator kultury pobudził ich wyobraźnie i pokazał jak aktywnie i bezpiecznie można spędzać wolny czas. Dzieci były zachwycone zajęciami. Mamy nadzieję, że  w przyszłości zakwalifikujemy się do udziału w innych  projektach  Kamienicy 1.

Paulina Sawa