sbp lipiany021BB8463BF D8DE D071 B041 677E80FABD853 : 3 - to nie wynik piłkarski, a ... statystyka medali naszych szkolnych sportowców w Mistrzostwach Szkół Powiatu Pyrzyckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 3 medale srebrne i 3 medale brązowe to znakomity wynik naszych uczniów - nauczyciele wychowania fizycznego są zadowoleni i dumni z występów swoich podopiecznych. Gratulujemy wszystkim naszym sztafetom i oczywiście dziękujemy i gratulujemy pozostałym szkołom za wspaniałą rywalizację. Pomimo zachmurzonego nieba i niesprzyjającej aury pogodowej udało się sprawnie przeprowadzić zawody. Kierujemy również podziękowania dla wszystkich tych osób, które przyczyniły się do znakomitej organizacji zawodów. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.