midzynarodowy dzie tabliczki mnoenia 19 20181004 1834069777Uczniowie Zespołu Szkół w Lipianach po raz kolejny bardzo czynnie zaangażowali się w VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który odbył się 28 września. Akcja miała na celu zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Ten dzień był doskonałą okazją dla uczniów do powtórzenia i nadrobienia tabliczkowych zaległości, zaś dorośli prezentując swoją znajomość wyjątkowo trudnych przypadków, mogli dać przykład dzieciom. Komisje Egzaminacyjne, zaopatrzone w losy o różnych poziomach trudności, przeprowadziły wśród uczniów, nauczycieli  oraz pracowników szkoły egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Akcja prowadzona była również na ulicach Lipian. Powołane Patrole Egzaminacyjne sprawdzały, jak z tabliczką mnożenia radzą sobie mieszkańcy naszego miasta. Osoby, które bezbłędnie poradziły sobie z przykładami otrzymały tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zaangażowanie. A tym, którym udało się zdobyć certyfikat serdecznie gratulujemy!

Zespół Szkół w Lipianach
Koordynator akcji