Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

przesuchania 3 20180919 1755043270W sobotę 15 września 2018 roku w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się przesłuchania do nowego musicalu Filharmonii Gorzowskiej. To będzie wielkie muzyczne show opowiadające o przygodach pozytywnej chuliganki Pippi Langstrumpf.  Do musicalu poszukiwani są najlepsi! Potrzebnych jest ośmioro odtwórców czworga głównych postaci, 40 wokalistów i około 20 tancerzy.  W sobotę już po 8.00 przed filharmonią byli pierwsi chętni do zdobycia roli. Przyjechali nie tylko z Gorzowa, ale też z okolicznych gmin, a nawet z woj. zachodniopomorskiego. Wśród nich uczniowie naszej szkoły Hanna Malanowska, Kinga Polaszczyk i Zuzanna Ciszewska. Zaprezentowały swoje umiejątności wokalne, a wiemy na co je stać, bo śpiewają wyjątkowo! Dlatego z niecierpliwością oczekujemy na wyniki castingu, życząc każdej z osobna głównej roli!