Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

ii mistrzostwa w ukadaniu kostki rubika 7 20180618 1402427423Dnia 11 czerwca odbyły się II Mistrzostwa w Układaniu Kostki Rubika. Celem konkursu było wsparcie edukacji uczniów w zakresie logicznego myślenia, ścisłego rozumowania, motywowania do poszukiwania skutecznych rozwiązań oraz rozwijania koncentracji, cierpliwości i samodzielnego podejmowania decyzji. Układanie kostki to również dobry trening pamięci oraz niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności.
Rozgrywki odbyły się w następujących kategoriach:

• dla początkujących- układanie jednej ścianki na czas
1 miejsce – Antoni Tomczak
2 miejsce – Patrycja Ulanowska

• dla zaawansowanych – układanie jednej kostki na czas
1 miejsce – Jędrzej Rękawek
2 miejsce – Oliwier Stzcherzak
3 miejsce – Mateusz Maciejak

Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów i zapraszamy do uczestnictwa w mistrzostwach za rok.
Elwira Kowalczyk
Marta Polaszczyk