Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

literomania 3 20180612 196051486905.06.2018 r. odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego dla grup przedszkolnych i klas I-III SP "Głoskomania-Literomania" zorganizowany przez panie: M.Bińkowską i J.Schmach. Głównym celem imprezy było doskonalenie analizy głoskowo-literowej wyrazów oraz utrwalenie pisowni wyrazów pod kątem ortograficznym. Po przeprowadzonym konkursie wyłoniono MISTRZÓW głoskowania i literowania na poszczególnych poziomach. Zostali nimi:
-na poziomie oddziałów zerowych-Jan Andrzejewski,
-na poziomie klas I-Hanna Malanowska,
-na poziomie klas II-Kinga Maciejak,
-na poziomie klas III-Nikola Pieczonka.
Mistrzom konkursu wręczono nagrody i dyplomy, a pozostały uczestnikom drobne upominki. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.