Portal informacyjny Zespołu Szkół w Lipianach

Blue Flower

 

6 dyskusyjna noc filmowa 16 20180606 1576663301W nocy z 25 na 26 maja już po raz szósty w naszej szkole odbyła się Dyskusyjna Noc Filmowa, która zgromadziła wiernych kinomanów zarówno z liceum, gimnazjum jak i szkoły podstawowej. Po projekcji każdego z filmów przedstawiciele klas prowadzili dyskusje, pochylając się nad poruszanymi w filmach problemami, m.in. tolerancji, nałogów, relacjach w rodzinie, odpowiedzialności za siebie i innych.

Uczestnicy imprezy, jak na prawdziwych kinomanów przystało - mimo późnej pory i narastającego zmęczenia, rozkoszowali się ucztą filmową. Byli i tacy wytrwali, którzy do końca nie zmrużyli oka.

Wspólnie spędzony czas zintegrował uczniów oraz był okazją do pogłębienia więzi koleżeńskich.

Zapraszamy za rok !